Televize FILMpro, Klatovy : UDĚLENÍ LICENCE PRO VYSÍLÁNÍ DO INTERNETU

Kontakty

Provozovatel televizního vysílání

FILMpro – Pavel Kalista
Radinovy 39, 339 01 Klatovy
mobil: 603 900 989

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-mail: filmpro@filmpro.cz

OK1 MNS

IČO: 64181871, DIČ:CZ7607181989

 

Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

 

Zpravodajství

Partnerem televize FILMpro je informační server ŠumavaNet.CZ
  

 

Partnerská rádia:

 

 

 

Natáčíme pro

    

Udělení licence pro vysílání do internetu

Těsně před vánočními svátky televizní stanice FILMpro, kterou mnozí mohou znát pouze z kabelových TV, zahájila vysílání živě i na internetu. Během několika dnů tak stoupla sledovanost na několikanásobek. Pokud si ani Vy nechcete nechat utéct to nejzajímavější, co se na Klatovsku odehrává, a nemáte kabelovou televizi, můžete se nyní dívat přes internet. Stačí zadat www.sumavanet.cz a zde naleznete „TV živé vysílání“. Kromě zpravodajství jsou přístupné aktuální informace z dopravy, pohledy několika webkamer nebo pozvánky na kulturní a sportovní akce. Tato stanice nabízí každý týden nové magazíny, zábavné pořady a dokumentární filmy se zaměřením na dění v regionu. Podrobnosti o televizním zpravodajství z Klatovska naleznete na www.filmpro.cz.

Od 18.12. 2012 jsme držiteli licence pro „živé“ televizní vysílání do internetu. Tuto licenci a právo vysílat celoplošně do internetu vlastní pouze 5 komerčních televizí v celé České republice. Tento seznam naleznete na stránkách www.rrtv.cz. Povedlo se nám to, v co jsem ani nedoufal a tedy ještě jednou poděkování všem, kteří se na tvorbě vysílání podílejí. Velký dík patří samozřejmě i společnosti www.sumavanet.cz , kde vysílání můžete sledovat a technicky celé vysílání zajistil p. Hladký.

 SEZNAM STANIC S PLATOU LICENCÍ PRO ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ DO INTERNETU

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ