Televize FILMpro, Klatovy : VIDEOUKÁZKY

Kontakty

Provozovatel televizního vysílání

FILMpro – Pavel Kalista
Radinovy 39, 339 01 Klatovy
mobil: 603 900 989

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-mail: filmpro@filmpro.cz

OK1 MNS

IČO: 64181871, DIČ:CZ7607181989

 

Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

 

Zpravodajství

Partnerem televize FILMpro je informační server ŠumavaNet.CZ
  

 

Partnerská rádia:

 

 

 

Natáčíme pro

    

Videoukázky

Naše pořady můžete vidět kromě vysílání televize FILMpro i v České televizi a na dalších televizních programech (TV Nova, Galaxie, Public...). Bohužel z důvodu autorských práv vám nemůžeme nabídnout ukázku. Videopořady jsou však k dispozici v příslušných videoarchivech. Například Toulavá kamera nebo na ČT4 sport. Filmy odvysílané v televizi FILMpro si můžete objednat na DVD. Pravidelné magazíny a reportáže naleznete v našem archivu.

 

Magazín - pozvánka na návštěvu zajímavého místa

Kompletní výroba a odvysílání v regionální televizi FILMpro. Natočený pořad je k dispozici objednateli - může jej dále používat pro svoji propagaci.

 

Hudební videoklipy Mr.Cemetery - Mrtví vstávají

Zde je ukázka videoklipu, který naše televize natáčela pro začínajícího hudebníka z Klatovska. Naším úkolem nebylo jen videoklip na základě scénáře objednatele vyrobit, ale zajistit i jeho následnou propagaci. A výsledek:  přes 52.000 zhlédnutí na YouTube, účast v pořadu České televize - Kultura.CZ, vystoupil jako host v našem pořadu Hudební klub Alana Rohana, na základě tohoto vystoupení navazovalo pozvání do rádia na rozhovor. Zařazení videoklipu do dokumentárního filmu z produkce České televize a Slovenské televize.

 

Maturitní plesy

Kromě regionálního zpravodajství a výroby pořadů pro televize natáčíme i maturitní plesy. I když používáme plněprofesionální techniku, přesto jsou ceny velmi nízké díky výrazné slevě, kterou nabízíme. Původně jsem se již tímto zabývat nechtěli, ale vyžádali si to od nás sami maturanti, když nenašli z nabídky videostudií a samozvaných kameramanů nikoho, kdo by dokázal odvést poctivou práci. My razíme cestu, že maturitní ples má každý jen jednou - tak, ať má na něj hezkou vzpomínku pomocí DVD. Samozřejmě si můžete nechat natočit maturitní ples od kamaráda či příbuzných  - zde to budete mít zadarmo - nebo dáte peníze nějakému videostudiu - kvalita bude většinou stejná, jen za to navíc zaplatíte (1.000 - 8.500,- Kč). My Vám nabízíme možnost natočení a zpracování  záznamu stejnými lidmi a technikou, kterou používáme pro televizní vysílání nejen v regionu, ale i v celoplošných médiích a řídíme se heslem, že každá zakázka je pro nás důležitá. Rozhodnutí je tedy na Vás.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ